Motywacja

Never Give Up

Dawno nie było nowego wpisu, ale to dlatego że razem z moim zespołem. Który de facto jest najlepszy, przygotowywaliśmy się do zawodów i mogę się wam pochwalić pierwszym miejscem ;).

Są sytuację w których wydaje nam się że nie mamy szans, z kilku powodów czasem z braku wiary we własne siły czy umiejętności a czasem zaczynami w to wierzyć dlatego że wszyscy na około tak nam powtarzają.

Wiem, że z pomocą innych jest łatwiej, każdy z nas lubi kiedy otaczają cię osoby które podnoszą cię na duchu, ale jeśli nawet jest inaczej , ważne jest to czy ty sam w siebie wierzysz. Bez tego nic nie osiągniesz. Kiedy wszyscy w Ciebie wątpią weź się w garść i pokaż im, że się mylą.

Wygrana w sytuacji kiedy tak naprawdę tylko ty sam wierzysz w to jest dwa razy bardziej satysfakcjonująca. Wtedy stojąc na podium patrzysz na tych wszystkich którzy zwątpili i myślisz sobie, że dałaś z Siebie wszystko i widzisz ten szok na twarzy i niedowierzanie, uwierzcie że po trudnych chwilach walki o to w co wierzysz taki widok znaczy więcej niż puchar który trzymasz w dłoni.

Droga na szczyt nigdy nie jest prosta, mierzyć się będziesz z wieloma trudnościami , będziesz musiał/a pokonać własne słabości, pewnie nie raz będziesz miał/a ochotę się poddać i nie raz i ie dwa będziesz się zastanawiać czy to wszystko ma sens. Ale to wszystko przestaje być ważne w chwili kiedy widzisz wyniki czy to w postaci utraty wagi czy wygranych zawodów. Nawet jeśli nie uda ci się zając pierwszego miejsca to pamiętaj, że i tak jesteś wygrany chociażby dlatego że przeszedłeś/łaś bardzo długa drogę by stać w tym miejscu w jakim jesteś.

Pamiętaj NEVER GIVE UP

Reklamy

Jedna myśl na temat “Never Give Up

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s